JEEP RENEGADE
JEEP COMPASS
W LEASINGU 100% I Z RABATEM
Jeep Renegade do 12 000 zł
Jeep Compass do 16 000 zł 
 
Doświadcz jeszcze więcej

Samochody Jeep® to wyjątkowa osiągi oraz możliwości. Z nimi dostaniesz się dokładnie tam, gdzie chcesz. Przygotowane do jazdy po wymagającym terenie jak i do funkcjonowania w „miejskiej dżungli”, nigdy Cię nie zawiodą. Wyznacz sobie cel – z samochodami Jeep® jego osiągnięcie nigdy nie było prostsze.
Twoje okno na świat

Dzięki nowoczesnemu systemowi informacyjno-rozrywkowemu Uconnect™ będziesz mógł zachować stałą łączność ze światem zewnętrznym bez odrywania wzroku od drogi. Dotykowy ekran o przekątnej do 8,4 cala, nowoczesna nawigacja, funkcja Bluetooth®, dostęp do aplikacji Apple CarPlay™ i Android Auto™ to tylko niewielka część potencjału nowoczesnego systemu znajdującego się w samochodach marki Jeep®.
Technologia, która zapewnia bezpieczeństwo
Samochody Jeep® wyposażone są w dziesiątki aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Zostały zaprojektowane, aby wspomóc kierowcę w utrzymaniu kontroli nad pojazdem i umożliwić mu bezpieczne dotarcie do celu. Ochronią Cię przed każdym zagrożeniem, które może czekać na drodze. Tobie pozostaje czerpać radość z jazdy.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
 
Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Rabat do 16 000 zł dotyczy modelu Jeep Compass w wersjach Limited i S 1.4 Mair A9 4x4 oraz 2.0 Mjet A9 4x4  z roku produkcji 2019. Ilość samochodów w promocji ograniczona. Rabat do 12 000 zł dotyczy modelu Jeep Renegade w wersjach Limited, S i Trailhawk, z wyłączeniem silnika benzynowego GSE T3,  z roku produkcji 2019. Ilość samochodów w promocji ograniczona. Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Całkowity koszt leasingu wynoszący 100% jest osiągalny dla parametrów: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Promocja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym.

Logo