JEEP® COMPASS

od 1525 zł netto miesięcznie w abonamencie dla firm bez wpłaty własnej

  • w cenie raty pełne ubezpieczenie i pakiet przeglądów
  • umowa na 24 miesiące
 
JEDYNY TAKI SUV
Jeep® Compass – jego wyszukana stylistyka sprawia, że skutecznie wymyka się utartym schematom. Chromowane listwy wokół bocznych szyb w efektowny sposób podkreślają jego niepowtarzalny charakter. Dopasuj go do siebie - wybierz jedną z 4 wersji wyposażenia i 7 konfiguracji układów napędowych. Poczuj komfort i wygodę, dające poczucie prawdziwej wolności.
NIEZRÓWNANY
Jeep® Compass zasługuje na pełne zaufanie. Napęd 4x4 Jeep® Active Drive oraz 9 biegowa skrzynia automatyczna sprawiają, że bez trudu poradzi sobie z każdym wyzwaniem na drodze i poza nią. Nowoczesny system UconnectTM NAV z 8,4-calowym ekranem HD pozwala na połączenie ze smartfonem i swobodnie wykonuje polecenia głosowe, odtwarza muzykę czy wysyła wiadomości.
GWARANCJA KOMFORTU
Jeep® Compass może być wyposażony w ponad 70 nowoczesnych funkcji bezpieczeństwa. Dzięki nim uzyskał maksymalne 5 gwiazdek w teście EuroNCAP. Pełen pakiet poduszek powietrznych oraz liczne aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa zapewniają doskonałą ochronę. Tobie pozostaje sama radość z jazdy.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Program o nazwie FCA Abonament dotyczy nowych samochodów marki Jeep. Proponowany program skierowany jest zarówno do przedsiębiorców jak i osób prywatnych.

W zakresie usługi znajdują się modele: Jeep Renegade, Jeep Compass, Jeep Cherokee, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee. Operatorem programu FCA Abonament jest firma LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT (POLSKA) SP Z O. O., ul. Postępu 14B, 02-676 Warszawa. Finalna decyzja o możliwości zawarcia umowy zostanie podjęta przez operatora programu po analizie dokumentów dostarczonych przez klienta.

W ramach stałej opłaty miesięcznej, różnej dla każdego modelu FCA i podanej na stronie abonament.jeep.pl oraz określonej w umowie pomiędzy operatorem a klientem, klient użytkuje samochód w okresie 24 lub 36 miesięcy z przebiegami 20 000 – lub 40 000 km rocznie. Wpłata własna klienta wynosi 0%. W ramach stałej opłaty miesięcznej, operator pokrywa koszty związane z rejestracją samochodu, jego ubezpieczeniem (OC/AC/NNW) oraz kosztami związanymi z przeglądami serwisowymi w interwałach czasowych i kilometrowych określonych przez producenta samochodu. Klient jest uprawniony do korzystania z pojazdu na podstawie i zgodnie z umową, w ramach łącznego limitu kilometrów wskazanego w umowie w okresie 24 lub 36 miesięcy. Po okresie 24 lub 36 miesięcy (decyduje umowa miedzy klientem a operatorem) samochód jest zdawany przez klienta operatorowi programu. Usługa kompleksowej obsługi serwisowej operatora dostarczana jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i nie obejmuje czynności obsługi codziennej pojazdu. Pełny pakiet ubezpieczenia oraz gwarancja pojazdu obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Szczegóły programu dostępne są u wybranych Autoryzowanych Dealerów Jeep (Lista Dealerów uczestniczących w programie znajduje się tutaj) oraz na stronie internetowej programu.: abonament.jeep.pl. Przesłany materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Niektóre prezentowane na zdjęciach opcje nie stanowią wyposażenia podstawowego i są dostępne wyłącznie za dopłatą.