Modele Jeepa promocja


WYBIERZ WYMARZONY SAMOCHÓD

ODBIERZ TERAZ, A PIERWSZĄ
RATĘ KREDYTU LUB LEASINGU
ZAPŁAĆ W 2021 ROKU.
 
Promocja odbierz teraz - zapłać później
Jeep Wrangler
Jeep Cherokee
Jeep Grand Cherokee
Modele Jeepa 2020

Niezawodne w każdych warunkach

Odważny i zaawansowany Jeep® Renegade, kompaktowy, lecz niezwykle dzielny Compass, naszpikowany technologią Cherokee, radzący sobie w każdej sytuacji Grand Cherokee, a może Wrangler i jego niesamowite właściwości terenowe? Przekonaj się, jak poradzą sobie z przygodą na szlaku oraz w „miejskiej dżungli”.

Wolność wyboru - odbierz teraz, zapłać później

Wybierz swojego Jeepa salon.jeep.pl na i połącz się online z doradcą, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Wszystkie formalności i promocyjne finansowanie możesz załatwić przez internet. Nasi doradcy czekają na Ciebie również w bezpiecznych i regularnie dezynfekowanych salonach Jeep®. Odbierz swój wymarzony samochód już teraz i zacznij go spłacać dopiero w 2021 roku.

Satysfakcja w każdym calu

Jeep Renegade i Compass to samochody o wyjątkowych możliwościach. Zabiorą Cię wszędzie tam, gdzie chciałbyś się znaleźć. Pozwolą Ci podążać Twoją własną drogą, a jej bezpieczny przebieg zapewnią najnowsze systemy bezpieczeństwa. Przekonaj się o ich terenowych możliwościach podczas podróży na wymagającym szlaku i sprawdź jak radzą sobie z codziennymi wyzwaniami „miejskiej dżungli”.
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Nota prawna
„Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Jeep. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeepa. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. 

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Jeep Renegade w cenie 81 445,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 1 400,65 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,9%, całkowita kwota kredytu: 81 445,00 zł  (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 25 004,63zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 20 634,29 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 4 370,34 zł), całkowita kwota do zapłaty: 106 699,63 zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne w salonach grupy FCA. „

Logo   Logo