NAJBARDZIEJ OCZEKIWANY SUV ROKU


Odkryj samochód stworzony dla ludzi, którzy lubią się wyróżniać. Kompaktowe wymiary kryją w sobie wielkie możliwości. Niedościgniony w swojej klasie napęd 4x4, doskonałe osiągi zarówno w mieście, jak i w długich trasach, ponad 70 funkcji związanych z bezpieczeństwem oraz ekskluzywne detale sprawiają, że legenda Jeepa tworzy się na nowo!

EFEKTOWNY…Wyjedź poza schemat samochodem, obok którego nie można przejść obojętnie. Już na pierwszy rzut oka uwagę przykuwa legendarny siedmioszczelinowy grill z chromowanymi konturami, aluminiowe obręcze 18-calowych kół, chromowane listwy nad oknami oraz hipnotyzujące, a zarazem funkcjonalne tylne światła LED. Wewnątrz zachwyca precyzja wykonania oraz wysokiej jakości materiały. Wystarczy spojrzeć na pokrytą skórą, wielofunkcyjną kierownicę z multimedialnym systemem Uconnect™ NAV 8,4”.

…I EFEKTYWNYWyobraź sobie świat, w którym nie ma trudnych tras. Dwa innowacyjne systemom napędu 4x4 do wyboru i 9-biegowea skrzynia automatyczna gwarantują niezwykłą dzielność w terenie. Wybierz jeden z dwóch dostępnych silników: 1.4 MultiAir II 170 KM AT9 AWD i 2.0 MultiJet II 140 KM AT9 AWD, które zapewniają doskonałe osiągi zarówno w mieście, jak i w długich trasach. A System zarządzania trakcją Selec-Terrain™ zadba o kontrolę jazdy w każdych warunkach oraz przyczepność na różnych nawierzchniach.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz.

*Pole obowiązkowe

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną wyrażam zgodę na otrzymywanie od FCA Poland S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną (w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących) poprzez:LEASING FREE. Leasingodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o., al. Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa. Kalkulacja warunków leasingu dla modelu Jeep Compass: okres leasingu 36 miesięcy; czynsz inicjalny 15% ceny; 35 rat netto w wysokości 1% ceny pojazdu brutto; wykup 45% ceny. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP oferowanego przez leasingodawcę. Składka ubezpieczenia GAP będzie doliczana do rat leasingowych. Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Wykup gwarantowany przez wybranych dealerów sieci FCA Poland S.A. (dane spółki: ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała). W ramach promocji „Leasing FREE” pojazdy objęte są promocyjnym ubezpieczeniem w zakresie AC, OC, NW, Assistance (szczegóły dotyczące ubezpieczenia w punktach dealerskich), przez okres pierwszego roku licząc od daty pierwszej rejestracji, którego koszt wynosi 1 zł netto. Usługa leasingu skierowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Ilość samochodów dostępnych w ofercie oraz okres obowiązywania warunków są ograniczone. Podane warunki obowiązują według stanu na 06.06.2017 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły oferty i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów.
Przykład reprezentatywny dla pojazdu Jeep Compas wersja SPORT z silnikiem benzynowym 1,4 Tmair (140 KM): cena samochodu 99.800,00 zł brutto, wpłata własna 0,00 zł, okres kredytu 36 miesięcy, 36 miesięcznych rat w wysokości 2.772,22 zł, oprocentowanie 0%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%, całkowita kwota kredytu 99.800,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), całkowity koszt kredytu 0,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 99.800,00 zł. Obowiązkowe AC. Kredytodawca: FCA-Group Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Wyścigowej 6. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy. Podane warunki obowiązują według stanu na 06.06.2017 i mogą ulec zmianie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz na www.fcabank.pl. Ilość samochodów dostępnych w ofercie oraz czas promocji są ograniczone.